Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Keeping you safe – covid-19

Užijte si pobyt v nejkrásnějším českém lázeňském městě - v Mariánských Lázních (podívejte se na naše speciální akce a nabídky) zcela bez omezení a s veškerým komfortem, ale při zachování všech bezpečnostních pravidel pro maximální zamezení i eliminaci rizik spojených s virovými onemocněními, jakými jsou např. covid-19 nebo i jiné (chřipka atd.). V naší rezidenci nebyl zjištěn jediný případ nákazy covid-19 a to ani u personálu, ani u našich klientů.

Máme i nové flexibilnější ubytovací podmínky, které pružně reagují na aktuální situaci, která změnila svět i cestování a objevování památek.

Základní pravidla, která Rezidence Villa Gloria nastavila a dodržuje, jsou platná jak pro personál, tak i pro hotelové hosty a jsou postavena tak, aby pobyt co nejméně omezovala:

  • Všichni zaměstnanci postupují dle interních hygienických předpisů a procházejí důkladným proškolením v souladu s nařízením MZ. Jsou ve výborné zdravotní kondici a pravidelně je kontrolován jejich výkon i zdravotní stav.
  • Při vstupu do Rezidence Villa Gloria, na recepci a dále na vybraných místech je k dispozici bezoplachový desinfekční prostředek, jednorázové rukavice a ubrousky, které doporučujeme využívat maximálně.
  • Při check-in a check-out, prosíme klienty, aby dodržovali bezpečný rozestup min. 1,5 m.
  • Pokoje klientů, výtah, lobby i společné prostory hotelu čistíme s maximálním úsilím a při využití speciálních desinfekčních prostředků ničící viry a baktérie. Dezinfikovány jsou i kliky, madla, vypínače a dálkové ovládání na TV.
  • Časté čištění stolů a kontaktních ploch dezinfekcí ve snídaňové místnosti a mytí nádobí probíhá při teplotě nad 60° C.
  • Žádáme naše hosty, aby při konzumaci v restauraci dodržovali stanovené odstupy 1,5 m (toto opatření se netýká osob sedících u jednoho stolu) a popř. na vyžádání zajistíme pro hosty snídani na pokoj nebo snídaňové balíčky.

Neváhejte se obrátit kdykoliv na personál recepce, pokud nemáte úplnou představu aktuálních o nařízení a regulacích platných v České republice nebo v Rezidenci v Mariánských Lázních, který ochotně poskytne veškeré informace.

Děkujeme za důvěru v naše služby a těšíme se na Vás v naší Rezidenci Villa Gloria v Mariánských Lázních.

Covid-19 formulář při ubytování

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout