Kampa – webkamera

Aktuální počasí v Praze můžete vždy sledovat odkudkoliv pomocí webové kamery umístěné na střeše našeho hotelu Kampa Garden 3* Praha 1 na Kampě s výhledem přímo na nejskvostnější a nejžádanější památku Prahy – Karlův most se Staroměstskou věží a historickým centrem stověžaté Prahy. Kdykoliv k nám pojedete, vždy uvidíte, jak krásně u nás je a to za každého počasí.

Kdy nejlépe cestovat do Prahy?

Praha a její historické UNESCO i jiné památky a zajímavosti jsou překrásné v jakémkoliv ročním období. Nemusíte se obávat, i v dešti nebo sněhu je Praha čarokrásná a nabízí velké množství interiérových aktivit i zábav, a od našeho hotelu Kampa Garden 3* na Praze 1 to máte ke všem hlavním památkám blízko, dokonce v pěší dostupnosti.

Pokud jsme Vás ani tak nepřesvědčili a raději preferujete slunečné počasí, pak nejmenší pravděpodobnost deštivých dní v Praze jsou paradoxně zimní měsíce: prosinec až březen, kdy je v Praze chladno (teploty mohou dosahovat -15 až 15°C a počet srážkových dní v průměru 1-3 za měsíc), ale jako bonus zase můžete dokonce zažít pohádkovou Prahu s bílou sněhovou pokrývkou jako z pohádky včetně vánoční dekorace, popř. pak vyhledávaná hlavní letní sezóna (měsíce červenec až září, kdy pro změnu teploty atakují často i 25-30°C), kdy je v Praze největší koncentrace turistů a i ceny za ubytování rostou. My osobně máme nejvíce rádi jaro (duben až květen) a podzim (září až říjen), protože zeleň v Praze doslova kouzlí barvami nebo květy i ceny za ubytování jsou dostupnější a historické centrum Prahy prázdnější.

Ve zkratce: v létě je v Praze příjemně teplo a ani srážky nejsou problém, v zimě naopak zima často zcela bez srážek, ale více větrno. Pro volnočasové aktivity obecně nejlepší období je červen až září + prosinec – zejména kolem Vánoc, kdy se Praha i okolí našeho hotelu Kampa Garden 3*, Praha 1 oblékne do svátečních dekorací a atmosféry.

Tabulka průměrných denních a nočních teplot a počty deštivých dní:

  Denní teplota Noční teplota Deštivých dnů
Leden 3°C -4°C 1
Únor 5°C -3°C 2
Březen 9°C 0°C 0
Duben 13°C 4°C 6
Květen 20°C 9°C 5
Červen 25°C 14°C 9
Červenec 26°C 15°C 4
Srpen 27°C 15°C 6
Září 21°C 11°C 3
Říjen 14°C 6°C 3
Listopad 9°C 2°C 4
Prosinec 6°C 0°C 0

Live-Cam Weather

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout