EnglishDeutsch
  • English
  • Deutsch

Znáte blahodárné účinky vířivky?

21. 9. 2023

Žijeme v uspěchané době, ale díky Villa Gloria nemusíte zoufat. Nabízíme totiž dokonalý ostrůvek klidu a ideální místo pro vaši relaxaci! Nedaleko Hlavní třídy v klidné části Mariánských Lázní. Během nedávné rekonstrukce jsme pro vás připravili soukromé wellness & SPA – masáže – sauny , Kneippův chodník a jiné relaxační procedury. Naši kompletní nabídku najdete v sekci WELLNESS & SPA a my se teď podíváme na to, jaké účinky má na lidské zdraví vířivka.

Každý z nás je nejspíš občas vystaven stresu. Především v zaměstnání. Víření vody uvolní vaši mysl, tělo i duši, takže pomáhá nahromaděný stres zvládat. Teplá voda, tlak a masáž svalů zase příznivě působí na nejrůznější typy artritidy. Zmírňuje bolesti a ztuhlost svalů. Vířivka může pomoci také v případě, kdy máte problémy se spánkem a nedaří se vám usnout. Zkuste si třeba naordinovat několik minut přes ulehnutím do postele. Koupel ve vířivce doporučujeme také při chronických bolestech, protože tlak z trysek a teplá voda uvolní svalové stahy a do hloubky prohřeje klouby.

Zkrátka a dobře, vířivka nabízí dokonalé uvolnění. A když to navíc může být v soukromí Villa Gloria, není nad čím váhat. Rádi vás v našem soukromém wellness uvítáme.